Міськрайонна газета

ГОТУЄМОСЬ ДО ЗИМИ

На вулиці – спека, і сніги поки не загрожують. Але як кажуть в народі – готуй сані влітку, а воза взимку. Тому 22 липня під головуванням голови Шостинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова відбулось чергове засідання районного штабу з підготовки підприємств, організацій та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

Про хід підготовки до зими відзвітували представники КП «Добробут 2014», інспекції Держенергонагляд, філії «Шосткинський райавтодор», керівники освітньої та медичної галузей району. До зими зі сніговими хурделицями ще далеко, а підготовка в усіх сферах району йде повним ходом. Особлива увага була приділена заготівлі дров для бюджетних закладів, поставлено завдання – до 1 вересня всі дрова мають бути завезені, та проведенню ремонтних робіт у школах, медичних закладах, клубах. Головою районної державної адміністрації порушено питання щодо опалення закладів культури в населених пунктах району. Директор КП «Добробут 2014» Валентин Гончар доповів, що спеціалісти підприємства займаються ревізією запірної арматури на інженерних мережах селища.  Старший інспектор Шосткинського відділення Держенергонагляду Віктор Базиль наголосив на обов’язковості підготовки персоналу, відповідального за теплове господарство.  

Підводячи підсумки засідання штабу, Віктор Ждаміров відмітив, що минулого року спрацювали взимку на рівні, маємо надію, що і наступний опалювальний період завдяки підготовчим роботам пройде без ускладнень.