Міськрайонна газета

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – ЧИСТЕ СУМЛІННЯ

За стійкою традицією навесні у всіх населених пунктах нашого району проходять заходи з благоустрою територій та їх озеленення.

Стан довкілля завжди є актуальним, набуваючи особливої гостроти з початком весни.

Прийнято розпорядження голови Шосткинської районної державної адміністрації від 05.04.2018 № 200-ОД «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля та дня благоустрою територій населених пунктів району».

На виконання розпорядження голови Шосткинської районної державної адміністрації, в рамках щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», представники органів місцевого самоврядування, працівники установ, підприємств та організацій на чолі із керівниками спільною працею навели порядок на прилеглій території.

Здійснюються роботи по упорядкуванню територій закладів освіти, культури та охорони здоров’я, адмінбудівель. На сьогоднішній день селищною та сільськими радами  району виконано вже чимало робіт по прибиранню прибудинкових територій, кладовищ, очищенню від сміття підпорядкованих населених пунктів.

Учні Собицького НВК в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» 12 квітня висадили саджанці дерев в Собицькому лісництві.

Філією «Шосткинський райавтодор» розпочато аварійний ямковий ремонт («холодним асфальтом») на регіональній автомобільній дорозі Р-65. Відремонтовано близько 0,2 тис. м2 доріг. Підприємство «Автомагістраль-Південь» розпочало середній поточний ремонт автодороги між м. Шостка та селом Пирогівка.