Міськрайонна газета

СТВОРЕНО ГРОМАДСЬКУ РАДУ ПРИ ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

5 лютого 2020 року за участю представників інститутів громадянського суспільства району відбулися установчі збори та перше засідання з формування нового складу громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації. На початку зібрання керівник апарату Юлія Пономаренко, подякувала присутнім за активну участь у формуванні громадянського суспільства: - «Співпраця з громадською радою дозволяє органам влади невідкладно реагувати на потреби суспільства й на практиці враховувати їх під час розробки нормативно-розпорядчих документів. Сподіваюсь на конструктивну та плідну роботу громадської ради, яка має стати дієвим містком між владою і мешканцями району».
Громадська рада при Шосткинській РДА – тимчасовий консультативно-дорадчий орган, основними завданнями якого є створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, здійснення контролю за діяльністю райдержадміністрації та забезпечення відкритості та прозорості її діяльності.
Ініціативна група з підготовки установчих зборів здійснювала приймання документів, на основі яких до списку учасників установчих зборів було включено 5 уповноважених представників громадських організацій Шосткинського району. Участь у зборах взяли представники ветеранських, профспілкових організацій тощо та фахівці районної державної адміністрації.
Обговоривши організаційні моменти, члени установчих зборів одноголосно проголосували за включення до складу Громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації 5 представників інститутів громадянського суспільства, які подали всі необхідні документи на установчі збори.
Головою громадської ради обрано Наталію Олексіївну Суховей, нині вона є секретарем президії Шосткинської районної організації ветеранів. Також внесено додаткові пропозиції до плану роботи на рік та питань, щодо яких проводитимуться консультації з громадськістю (освіта, медицина, транспортні перевезення та інші).