Міськрайонна газета

Правопросвітницький проект «Я маю право!»

 

 
 

УДОСКОНАЛЕННЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ – КРЕДО ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ

Які переваги отримання громадянами онлайн-послуг та як вдосконалити інформаційну взаємодію відділів державної реєстрації актів цивільного стану та державної міграційної служби – такі теми для обговорення зібрали сьогодні керівників зазначених установ.

НОТАРІАЛЬНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ БЕЗ ВИЇЗДУ ЗА МЕЖІ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ

Виїзні консультації з нотаріальних питань, які направлені на підвищення правової обізнаності мешканців найвіддаленіших куточків області, є запорукою отримання громадянами якісних нотаріальних послуг. Таке мобільне та зручне впровадження реалізується юстицією Сумщини вже не перший рік.

ГІРКИЙ ДОСВІД ТА ПЕРЕКОНЛИВА СПІВБЕСІДА ЗБЕРЕГЛИ ПРАВА БОРЖНИКА ВІД ОБМЕЖЕННЯ

Уміння вчитися на своїх помилках дозволяє людині отримати той необхідний життєвий досвід, який в майбутньому при схожих обставинах допомагає уникати подібних прорахунків.

ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ ЗАКЛИКАЛИ СУМЧАН ПРОТИДІЯТИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Злочинна діяльність значною мірою впливає на здоровий розвиток країни. У захисті від протиправних посягань на права населення беруть участь багато установ та організацій. З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми працівники юстиції Сумщини долучились до вже традиційних заходів, присвячених боротьбі з незаконними угодами, учасниками яких стають, як громадяни нашої країни, так й іноземці.