Міськрайонна газета

ВИБОРЦІ ШОСТКИНЩИНИ МАЮТЬ КІЛЬКА СПОСОБІВ ПЕРЕВІРИТИ СЕБЕ В СПИСКАХ

Про якісне забезпечення виконання календарного плану основних організаційних заходів з підготовки проведення позачергових  виборів Президента України 25 травня 2014 року йшлося на нараді з сільськими та селищним головами, секретарями сільських та селищної рад, проведеній відділом ведення Державного реєстру виборців, за участю голови Шосткинської районної державної адміністрації Анатолія Молошного.

Зокрема обговорені питання додержання вимог законодавства при створенні звичайних та спеціальних виборчих дільниць, забезпечення якості та своєчасності подання відомостей, інформування населення району щодо їх прав стосовно Державного реєстру виборців.

До 4 травня попередні списки будуть передані дільничним виборчим комісіям і з ними можна буде ознайомитись на дільницях.

Кожного тижня співробітники органу ведення Реєстру здійснюють виїзди до населених пунктів. Жителі району можуть зустрітися з ними в своєму  селі або селищі. Записатися на прийом або отримати більш детальну інформацію можна в сільських та селищній радах.

Якщо виборець не має змоги чи бажання їхати в райцентр, йти до сільради, і взагалі, виходити з дому, до його послуг сервіс “Особистий кабінет виборця” на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.

Виборці Шосткинщини можуть перевірити свої дані в Реєстрі, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Шосткинської районної державної адміністрації за адресою: м.Шостка, вул. К. Маркса, 54, тел. 4-66-00.