Міськрайонна газета

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

З метою підготовки достовірних списків виборців для голосування на позачерговихвиборах народнихдепутатів України, які відбудуться26 жовтня 2014 року, просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Шосткинської районної державної адміністрації.

Особливо це стосується :

  • виборців, які під час останніх виборів були відсутні у списках виборців або виявили неточності в своїх персональних даних;
  • виборців, які голосуватимуть вперше;
  • виборців, які змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду.

Отримати інформацію щодо включення виборця до Державного реєстру виборців можна на офіційному сайті Центральної виборчої комісії в розділі «Державний реєстр виборців» за вкладкою «Особистий кабінет виборця».

Під час особистого візиту до відділу ведення Державного реєстру виборців при собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни персональних даних виборця – ще й документ, який підтверджує ці зміни.

Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться в приміщенні  Шосткинської райдержадміністрації за адресою: м.Шостка, вул.К.Маркса, 54, кабінет № 48, телефон для довідок 4-67-24.