Міськрайонна газета

ВІКТОР ДОЛИНЯК: «СПИСКИ ВИБОРЦІВ БУДУТЬ ВИГОТОВЛЕНІ У ВИЗНАЧЕНИЙ ЗАКОНОДАВСТВОМ ТЕРМІН»

Про це зробив висновок голова Шосткинської районної державної адміністрації за підсумками обговорення на апаратній нараді інформації начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Шосткинської районної державної адміністрації Ігора Волинця, яких повідомив, що до  виборів район підходить з наступною статистикою:

  • виборців у районі - 18192;
  • з них нездатних самостійно пересуватись - 1283

Виготовляти списки виборців в період до виборів відділ буде двічі: спочатку - попередні, потім - уточнені. Також двічі за цей період відділ отримає відомості про виборців від організацій та установ, які згідно статті 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців» є суб’єктами подання відомостей.

3 жовтня працівники відділу ведення Державного реєстру виборців уже отримали та зареєстрували в системі відомості від органу Державної міграційної служби за 7 формами, міського та районного відділів Державної реєстрації актів цивільного стану за 2 формами, Шосткинського міськрайонного суду за 2 формами, установи виконання покарань за 3 формами, спецзакладу з обліку бездомних громадян за 2 формами. Також отримані відомості від органу охорони здоров’я, органу соціального захисту населення, сільських та селищного голів.

Цього тижня  відділ займається опрацюванням відомостей про виборців, заяв виборців, членів окружних та дільничних виборчих комісій щодо тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.

11 жовтня формуватимуться попередні списки. Протягом вихідних 11-12 жовтня відділ виготовлятиме попередні списки виборців та іменні запрошення. 13-14 жовтня запланована передача списків у нашому приміщенні всім 29 дільничним виборчим комісіям Шосткинського району. Це дільниці  159 та 160 виборчих округів розташованих на території Шосткинського району.

Наступного дня списки будуть надані для загального ознайомлення в приміщеннях дільничних виборчих комісій.

15 жовтня відділ знову отримає відомості про виборців, що містять інформацію за період з 3 по 14 жовтня. Після опрацювання відомостей 21-22 жовтня будуть виготовлені уточнені списки виборців. 23 жовтня списки будуть передані  дільничним виборчим комісіям.

З метою інформування виборців щодо їх прав та можливостей стосовно Реєстру та безпосередньо списків виборців у місцевих  засобах масової інформації  протягом виборчого процесу відділом підготовлено кілька матеріалів. Це репортажі та інтерв’ю на каналах ТКС та “Акцент”, матеріали в газетах “Перекресток”, “Шанс”, на офіційному сайті райдержадміністрації та на Шосткинських інформаційних сайтах.

Інформація начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ігора Волинця викликала жваве обговорення і багато питань.

Віктор Долиняк підкреслив, що відділом за період роботи накопичений відповідний досвід і освоєні всі необхідні технології, які забезпечать якість списків і відсутність нарікань виборців.