Міськрайонна газета

ОПТИМІЗАЦІЯ СПІВПРАЦІ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ, ШОСТКИНСЬКОГО МВ УДМС ТА ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

З метою покращення якості подання відомостей періодичного пновлення відділ ведення Державного реєстру виборців провів нараду під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Шосткинської РДА Віктора Ждамірова. Вступне слово тримав керівник апарату Шосткинської РДА Ігор Волинець. На нараді були присутні заступник начальника Шосткинського МВ УДМС України в Сумській області Микола Фіщенко, начальник відділу організації надання адміністративних послуг апарату Шосткинської РДА Людмила Царенко та співробітники центру надання адміністративних послуг апарату Шосткинської РДА.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Шосткинської РДА Наталія Шалда підвела підсумки роботи відділу ведення Реєстру з Шосткинським МВ УДМС за 2014 рік. Звернула увагу на якість подання відомостей періодичного поновлення, вказала на найбільш розповсюджені помилки у поданнях та підкреслила, що на сьогодні всі дані адресної підсистеми впорядковані і знаходяться в актуальному стані.

Для покращення роботи центру надання адміністративних послуг було передано перелік правильних назв вулиць та провулків населених пунктів Шосткинського району.