Міськрайонна газета

«УВАГА! CЕРПЕНЬ-МАСОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ»

За інформацією управління Укртрансбезпеки у Сумській області, в період з 10 по 31 серпня 2020 року на території України заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Увага! Серпень – масові перевезення».

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ З 11 ПО 17 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ

У рамках проведення комплексу профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима - 2019», а також «Тижня безпеки дорожнього руху», працівниками Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області, проводяться заходи з забезпечення безпеки дорожнього руху всіх його учасників, а саме: забезпечення безпеки перевезень, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування у осінньо-зимовий період.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ З 6 ПО 12 ТРАВНЯ 2019 РОКУ

З метою належного виконання у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху у світі Загального плану заходів, а також забезпечення безпеки перевезень, попередження аварійності на автомобільному та міському електричному транспорті загального користування у весняно-літній період, були проведені відповідні заходи.