Міськрайонна газета

МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ «АВТОБУС-2014»

Під головуванням заступника голови Шосткинської районної державної адміністрації Сергія Ільєнко та за участю заступника начальника управління економічного розвитку і торгівлі – начальника відділу економічного розвитку Наталії Ковбаси 4 червня 2014 відбулася нарада з питань безпеки дорожнього руху.

На нараді були присутні представник Державтоінспекції Шосткинського МВУМВС інспектор з технічного нагляду ВДАІ м. Шостка лейтенант міліції Антон Кисіль, голова правління ПАТ «Шосткинське АТП № 15909» Юрій Довбиш та приватні перевізники , які здійснюють перевезення на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Шосткинського району.

У ході зустрічі працівником ВДАІ було наголошено на тому, що водіям транспортних засобів слід неухильно дотримуватись всіх Правил дорожнього руху з метою запобігання аварійності на дорогах,  а також вимог безпеки при перевезенні дорослих і дітей в місця оздоровлення та відпочинку, бо життя і здоров’я кожного з нас - це найцінніший скарб.