Міськрайонна газета

БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Відповідно до затвердженого керівництвом МВС України Плану профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус-2014», на території м.Шостка та Шосткинського району в період з 20 травня по 20 липня 2014 року було проведено комплекс профілактичних заходів, направлених на посилення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом.

У результаті проведення ряду заходів співробітниками ВДАІ було виявлено та задокументовано ряд адміністративних порушень, з них значну питому вагу мали перевезення пасажирів понад встановлену кількість, а також використання для пасажирських перевезень транспортних засобів з технічними несправностями.

Видані  приписи Державтоінспекції на усунення недоліків суб’єктами господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів автотранспортом на підставі виданих ліцензій.

Загалом за час проведення комплексу заходів, спрямованих на попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті було перевірено 198 одиниць транспорту, що використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів. Фактів ДТП за участю автомобільного транспорту з перевезень пасажирів не відбулося.