Міськрайонна газета

УВАГА, СЕРПЕНЬ - МАСОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

14 серпня  2014 року в малому залі Шосткинської районної державної адміністрації на чолі з заступником голови Шосткинської районної адміністрації  Сергієм Ільєнко та за участю головного спеціаліста відділу економічного розвитку Катерини Свитненко відбулася нарада з питань безпеки  дорожнього руху у період масового перевезення пасажирів.

На нараді були присутні представник Державтоінспекції Шосткинського МВ УМВС інспектор з технічного нагляду ВДАІ м. Шостка лейтенант міліції Антон Кисіль та приватні перевізники, які здійснюють перевезення на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Шосткинського району.

У ході зустрічі працівником ВДАІ було зазначено, що водіям транспортних засобів слід неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху та інших нормативно – правових актів з питань безпеки перевезень задля збереження життя громадян та зменшення аварійності на дорогах. Він також наголосив на необхідності проведення перевізниками додаткових інструктажів для водіїв стосовно дотримання вимог Положення про робочий час та час відпочинку, здійснювати постійний контроль за станом здоров’я водіїв та технічним станом транспортних засобів.