Міськрайонна газета

В РАЙОНІ СТВОРЮЄТЬСЯ НОВА СИСТЕМА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПІЛЬГОВИКІВ

2 лютого 2016 року виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров провів робочу нарадау з перевізниками пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування в межах  району.

Найголовнішим питанням порядку денного робочої наради стало питання перевезення пільгової категорії населення. Як повідомив присутніх заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Сергій Ільєнко,  обласною державною адміністрацією ініційовано розроблення Обласної програми відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування у приміському і міжміському внутрішньообласному сполученні в області на 2016 рік, яка передбачає відшкодування перевізникам збитків від перевезення пільгової категорії громадян, крім пенсіонерів за віком. Відшкодування ж збитків перевізникам за перевезення пенсіонерів за віком покладається на район. Хоча, як зазначив заступник голови, фінансування як обласної так і районної програм здійснюватиметься виключно за кошти району.

З перевізниками також обговорено організаційні питання, що стосуватимуться контролю та обліку перевезення пільгової категорії громадян в нових умовах відшкодування.