Міськрайонна газета

ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ

НА СУМЩИНІ СБУ ПОПЕРЕДИЛА ПРОВОКАЦІЇ ПІД ЧАС МАСОВИХ АКЦІЙ

На Сумщині Служба безпеки України попередила провокації під час масових акцій напередодні Дня Незалежності України.

Співробітники спецслужби під процесуальним керівництвом прокуратури затримали 19-річного сумчанина, який входить до радикального молодіжного угруповання, що разом зі спільниками планував підірвати боєприпаси та вибухівку у місцях масового скупчення людей.

СБУ ПРИПИНИЛА МАСШТАБНУ РЕЙДЕРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІЗОВАНОГО УГРУПОВАННЯ

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою Донецької області припинили протиправну діяльність групи державних реєстраторів, колишніх працівників державної архітектурно-будівельної інспекції та посадових осіб органів юстиції Одеської області.

У СУМАХ ВИКРИЛИ АГІТАТОРА, ЯКИЙ ПРАЦЮВАВ НА СПЕЦСЛУЖБИ РОСІЇ

У Сумах СБУ викрила антиукраїнського інтернет-агітатора, який поширював у мережі Інтернет антиукраїнські матеріали. Про це повідомляє пресцентр СБ України.

11-КЛАСНИКИ ШОСТКИ ПРОЙШЛИ ВІЙСЬКОВО-ПОЛЬОВІ НАВЧАННЯ

8 травня на полігоні військової частини 3022 відбулися військово-польові навчання для юнаків 11-х класів. За даними Управління освіти Шосткинської міськради, 143 учня вчилися стріляти з автомата Калашникова бойовими патронами, розбирати і збирати автомат, надавати першу допомогу при допомоги тактичної медицини, управлятися з хімічним захистом, проходили інженерну та психологічну підготовку.