Міськрайонна газета

ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ «У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ»

ПАМ'ЯТКА для мешканців у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного  та воєнного характеру, а також укриття в захисних спорудах | Роздорська  селищна рада

Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Міністерства культури та інформаційної політики України розроблені методичні рекомендації у вигляді пам’ятки для цивільного населення «У разі надзвичайної ситуації або війни» щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації воєнного характеру.

НА СУМЩИНІ ВИБУДОВУЮТЬ СИСТЕМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Під головуванням заступника голови Сумської облдержадміністрації Вячеслава ПЕЧЕНЕНКА відбулася нарада з питань організації та ведення територіальної оборони, підготовки широких верств населення до національного спротиву, створення добровольчих формувань територіальних громад.

«З 1 січня 2022 року вступає в дію Закон України «Про основи національного спротиву». Цим законом закладені правові основи функціонування військ територіальної оборони, відкрито шлях до її перетворення на реальний компонент Збройних Сил України, – зазначив Вячеслав Печененко. – В умовах загроз зовнішньої агресії проти України розбудова сил територіальної оборони Збройних Сил України набуває загальнодержавної ваги».

ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ПРО ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ ПРИ РАКЕТНО-АРТИЛЕРІЙСЬКОМУ ОБСТРІЛІ

Як повідомляє Департамент цивільного захисту населення Сумської облдержадміністрації, з метою захисту цивільного населення в містах, селищах та селах усім громадянам рекомендується діяти згідно із правилами, описаними нижче

НАРАДА З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПРАВООХОРОННИХ ТА КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ

Голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Губенко провів нараду з представниками правоохоронних та контролюючих органів Шосткинського району.

Заслухавши інформацію першого заступника начальника 2 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Сумській області Максима Пригари про вжиття організаційних та практичних заходів, направлених на забезпечення пожежної безпеки під час підготовки та святкування новорічних, різдвяних свят, Віктор Губенко наголосив, що громади району повинні відповідально віднестися до даного питання та забезпечити проведення новорічних, різдвяних свят з дотриманням всіх вимог пожежної безпеки.