Міськрайонна газета

ЗАВДАННЯ: ЗАПОБІГТИ ВИНИКНЕННЮ ПОЖЕЖ ТА ЗАГИБЕЛІ ЛЮДЕЙ НА ВОДІ

25 травня 2014 року відбулося засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Шосткинської районної державної адміністрації. На засідання були запрошені селищний та сільські голови, представники ДП «Шосткинський агролісгосп», ДП «Шосткинське лісове господарство», відділу освіти райдержадміністрації, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

На комісії розглянуті питання:здійснення  заходів  щодо підвищення рівня пожежної безпеки в районі, запобігання виникненню пожеж в лісах, торфовищах та сільськогосподарських угіддях протягом пожежонебезпечного періоду, про заходи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах району у літній період 2014 року.

З обговорених питань прийнято рішення та поставлені завдання структурним підрозділам райдержадміністрації, керівникам органів місцевого самоврядування, лісових та сільськогосподарських підприємств, закладів освіти та охорони здоров’я шодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з правил поведінки людей в лісових масивах, на водних об’єктах району.