Міськрайонна газета

ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ПРИЗОВУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ВОСЕНІ 2017 РОКУ

13 вересня 2017 року з ініціативи голови Шосткинської районної державної адміністрації Ждамірова В.М. відбулася нарада з питань організації та проведення осіннього 2017 року призову громадян України на строкову військову службу згідно Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 « Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році».

В роботі наради прийняли участь голова районної призовної комісії, керівники Шосткинського об’єднаного міського військового комісаріату, Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області, інші посадові особи причетні до виконання завдань призовної кампанії. Під час наради розглянули питання організації осіннього призову молоді району на строкову військову службу, який відповідно до Указу Президента, проводиться з 1 жовтня по 30 листопада 2017 року.

На нараді обговорені результати проведеного оповіщення громадян та прибуття їх за викликом на призовну комісію, взаємодії і координації дій райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, військового комісаріату, відділу поліції в проведенні заходів призову.

Головою райдержадміністрації особливу увагу присутніх звернуто на проведення роз'яснювальної, агітаційної роботи серед населення району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України та інших військових формувань, виконання планових показників призову на строкову військову службу.