Міськрайонна газета

ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ РОБОТИ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ ЗА 2017 РІК

На черговому засіданні 28 грудня 2017 року проведено підведення підсумків роботи спостережної комісії при Шосткинській районній державній адміністрації за 2017 рік.

У своїй діяльності комісія керувалась Конституцією України, кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", "Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк", іншими нормативно-правовими актами, а також положенням про спостережні комісії.

За звітний період спостережною комісією було проведено 29 засідань, на яких було розглянуте здійснення заходів згідно з планом роботи комісії. Складено 29 протоколів та винесено 33 постанови.

На протязі звітного періоду було розглянуто 80 матеріалів на засуджених, які відбувають покарання в Шосткинській виправній колонії № 66. Переважна більшість матеріалів - 63, розглянуто комісією на умовно-дострокове звільнення засуджених та заміну невідбутої частини покарання більш м’яким.

На протязі звітного періоду проводились перевірки стану дотримання режиму та умов утримання засуджених у виправній колонії. Членами спостережної комісії здійснювались виїзди до ШВК-66 з метою надання консультаційної допомоги засудженим та проводили особистий прийом засуджених осіб.

Також на засіданні комісії був розглянутий та затверджений план роботи спостережної комісії на І півріччя 2018 року.