Міськрайонна газета

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З ПИТАНЬ ПРОВЕДЕННЯ ПРИЗОВНОЇ КАМПАНІІ ВЕСНОЮ 2018 РОКУ

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ждамірова В.М. 14 березня 2018 року   проведена  нарада    з питань організації та  проведення  весняного 2018 року призову громадян України на строкову військову службу згідно Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році».

В роботі наради прийняли участь голова районної призовної комісії, керівники Шосткинського об’єднаного міського військового комісаріату,  Шосткинського відділу поліції   ГУНП в Сумській області, інші посадові особи причетні до виконання завдань призовної кампанії.

На нараді були проаналізовані результати проведеного оповіщення призовників, велась розмова про вжиття вичерпних заходів щодо виконання керівниками органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій та установ в межах повноважень вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Також були визначені конкретні заходи щодо виконання планового завдання з призову громадян України на строкову військову службу.

Головою райдержадміністрації особливу увагу присутніх звернуто на проведення роз'яснювальної, агітаційної роботи серед населення району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України та інших військових формувань, виконання планових показників призову на строкову військову службу.