Міськрайонна газета

СЕРГІЙ ІЛЬЄНКО: «ОДНИМ З НАЙАКТУАЛЬНІШИХ ЗАВДАНЬ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ПРАВОПОРЯДКУ»

Про це на апаратній нараді наголосив виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Сергій Ільєнко, заслухавши звіт заступника начальника сектору превенції Шосткинського відділу поліції головного управління національної поліції в Сумській області Олександра Сачави: «Про стан правопорядку в Шосткинському районі».

 У своєму звіті Олександр Сачава звернув увагу на те, що сьогодні на правоохоронні органи покладено обов’язок із забезпечення належного рівня правопорядку на території Шосткинського району, профілактики та попередження злочинів, протидії розповсюдженню наркоманії, незаконного обігу зброї, забезпеченню публічного порядку. Виконувати ці завдання без підтримки та допомоги органів місцевого самоврядування та громадськості дуже складно. Тому одним з найважливіших питань є налагодження ефективної взаємодії поліції з населенням. Так відповідно до статті 11 Закону України «Про національну поліцію» діяльність поліції здійснюється в тісній співпраці з населенням і це є запорукою своєчасної профілактики правопорушень, підвищення обізнаності дільничних офіцерів поліції про стан на дільниці, зміцнення довіри населення до працівників цієї служби.