Міськрайонна газета

НАВЧАННЯ З ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ – ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ КОЖНОГО ПРОДЕМОНСТРУВАТИ ГОТОВНІСТЬ ЗАХИЩАТИ СВОЮ УКРАЇНУ

28 серпня на території Шосткинщини пройшли одноденні військові збори.

«Питання оборони та територіальної цілісності України є одним з основних питань сьогодення. Ми проводимо одноденні збори з метою досягнення єдиного розуміння з керівниками місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій завдань щодо формування підрозділів Шосткинського батальйону територіальної оборони», – зазначив голова Шосткинської районної державної аадміністрації Віктор Ждаміров.

За його словами, ці навчання  є своєрідною підготовкою до навчання з територіальної оборони, які проводитимуться відповідно до затвердженого командувачем оперативного командування «Північ» Плану, у період з 28 вересня по 7 жовтня 2018 року з практичним призовом на навчальні збори військовозобов’язаних для комплектування Сумської бригади територіальної оборони.

Як наголосив Сумський обласний військовий комісар Тарас Давиденко, під час головних для нашої області військових навчань, які пройдуть восени, Сумська бригада територіальної оборони має продемонструвати не лише мужність і витривалість, а й військову згуртованість, єдність і готовність захищати свою область. 

На військовому полігоні військової частини 3022 Національної Гвардії України усі присутні пройшли курс з тактичної, інженерної, медичної та спеціальної підготовки. Виконали  вправи стрільб з пістолета Макарова та автомата Калашникова тощо.

,