Міськрайонна газета

ОДИН З КЛЮЧОВИХ ЗАХОДІВ ПРОТИДІЇ ЗЛОЧИННОСТІ В РАЙОННІ – ВСТАНОВЛЕННЯ КАМЕР ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Під час чергової апаратної наради голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров дав доручення вивчити питання, щодо створення районної програми в рамках якої реалізовуватимуться заходи зі встановлення камер відео спостереження в населених пунктах. Очільник наголосив на необхідності ініціативних кроків в цьому напрямку й сільських, селищного голів. «Встановлення технічних засобів для контролю за станом охорони громадського порядку на вулицях та в громадських місцях на території населених пунктів Шосткинського району – сьогодні серед першочергових нагальних питань. Всі повинні чітко розуміти, що таке обладнання дає змогу ідентифікувати особу злочинця, розкривати кримінальні правопорушення по гарячих слідах, а також виступить попереджувальним засобом в профілактиці скоєння кримінальних, адміністративних або інших правопорушень».

В рамках звіту про виконання Комплексної програми «Правопорядок на 2018-2020 роки», головний спеціаліст відділу правового забезпечення, мобілізаційної роботи та НС апарату Шосткинської РДА Олександр Клименко повідомив: - «В цьому напрямку проводилась робота тільки у Чапліївській сільській раді. Згідно з розпорядженням КМУ виділені кошти на придбання обладнання та установка системи відеоспостереження в с.Чапліївка, із встановленням 7 камер на суму 290 тис.грн».

В структурі злочинності домінують майнові злочини, насамперед – крадіжки приватного майна, шахрайство. Найбільш криміногенна обстановка склалась в смт Вороніж, де протягом року скоєно 97 кримінальних правопорушень з яких 42 крадіжок. В с.Чапліївка скоєно 25 кримінальних правопорушень, з яких 12 - крадіжки. В с. Клишки скоєно 25 кримінальних правопорушень, з яких 12 крадіжок. В с. Ображіївка скоєно 20 кримінальних правопорушень з яких 8 крадіжок. В с. Миронівка скоєно 20 кримінальних правопорушень, з яких 16 крадіжок. На основі проведеного аналізу оперативної обстановки, з метою її стабілізації, проводяться відпрацювання всіх населених пунктів Шосткинського району силами працівників сектору превенції, сектору кримінальної поліції та груп реагування патрульної поліції.