Міськрайонна газета

ФСБ НАМАГАЛАСЯ ЗАВЕРБУВАТИ ПРАЦІВНИКА ОБОРОННОГО ЗАВОДУ В ШОСТЦІ?

Контррозвідники Служби безпеки України виявила факти вербування представниками ФСБ Росії трьох жителів Сумської області. Серед них - колишній міліціонер, учитель і працівник одного з підприємств регіону, яке входить до складу концерну «Укроборонпром». Таку новину повідомляє СБУ.

Встановлено, що у всіх випадках залучення громадян України до шпигунської діяльності здійснювалося на території Російської Федерації співробітниками управління ФСБ РФ по Курській області (ці співробітники відомі СБУ). Росіяни застосовували до наших співвітчизників шантаж і погрози, а також обіцяли грошову винагороду.

ФСБ за допомогою завербованих агентів намагалася отримати актуальні розвідувальні відомості про місця розташування підрозділів регіонального управління СБУ, дислокованих в області військових частин Збройних Сил України. Також російська спецслужба планувала отримати інформацію про завод на Сумщині, який виробляє продукцію для оборонної галузі. Яке це підприємство, СБУ не називає. Цілком можливо, що це один з шосткінських казенних заводів ...

Всі громадяни України, які стали об'єктами вербування російських спецслужб, добровільно повідомили СБУ про ці факти.

Зараз тривають слідчо-оперативні дії.