Міськрайонна газета

АНАТОЛІЙ МОЛОШНИЙ: «ЗА СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ РОБОТИ ДІЛЬНИЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ МІЛІЦІЇ СІЛЬСЬКІ ГОЛОВИ БУДУТЬ ЗВІТУВАТИ ОСОБИСТО»

На виконання Указу Президента України № 307/2013 на засіданні колегії Шосткинської районної державної адміністрації розглянуте питання про роботу в районі дільничних інспекторів міліції.  З інформацією виступив начальник сектору дільничних інспекторів міліції Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області Ігор Грибань. Він повідомив, що при штатній чисельності 11 співробітників в районі працює лише 6 дільничних інспекторів міліції, інші посади залишаються вакантними. На протязі трьох останніх місяців звільнилося 2 дільничних інспектори, які обслуговували сільські населені пункти. Головними причинами плинності кадрів, небажання молоді йти працювати в міліцію, на думку доповідача, є низька заробітна плата та важкі умови праці.

В той же час, дільничні інспектори міліції забезпечують виконання покладених на них обов’язків. Ними за 2013 рік виявлено та розкрито 82 кримінальних правопорушення, складено 435 адміністративних протоколи (найбільше – за виготовлення та зберігання самогону, перебування в громадських місцях у нетверезому стані та за вчинення сімейного насильства).

Начальник сектору дільничних інспекторів міліції як першочерговий захід для покращення їх роботи запропонував вирішити питання забезпечення дільничних інспекторів службовими приміщеннями з належним матеріально-технічним оснащенням для прийому громадян.

Голова районної державної адміністрації Анатолій Молошний, підводячи підсумки обговорення питання, звернув увагу присутніх на те, що забезпечення дієвої взаємодії органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів, в тому числі і шляхом виділення дільничним міліціонерам службових кабінетів, передбачене розпорядженням голови райдержадміністрації від 04.09.2013 № 318-ОД. Він запропонував внести в рішення колегії пункт про те, щоб найближчим часом заслухати хід виконання цього розпорядження. «За створення умов для роботи дільничних інспекторів міліції сільські голови будуть звітувати особисто», - наголосив голова райдержадміністрації.