Міськрайонна газета

Тендери

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ! 

З 19 лютого 2016 року вступає в силу Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII. Документ встановлює правові та економічні принципи здійснення закупівель, товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Закон Українии «Про публічні закупівлі»: http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/T150922.html

Офіційний загальнодержавний веб-портал «Державні закупівлі»

Портал з питань державних закупівель «Центр Державних Замовлень»

Офіційний веб-портал доступу до публічної інформації щодо державних закупівель в Сумській області

 

 

 

 

 

 

 

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З МОНІТОРИНГУ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

25 січня 2019 року відбулося засідання районної робочої групи з моніторингу електронних закупівель, під час якого заслуховувалася інформація щодо здійснення державних закупівель, товарів робіт та послуг в системі електронних закупівель головними розпорядниками бюджетних коштів Шосткинського району 2019 рік. Відповідно до моніторингу електронних закупівель, загальна сума оголошених закупівель в електронній системі «Prozorro» по всім видам процедур складає 21,618 млн. гривень.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З МОНІТОРИНГУ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

11 травня 2018 року відбулося засідання районної робочої групи з моніторингу електронних закупівель, під час якого заслуховувалася інформація щодо здійснення державних закупівель, товарів робіт та послуг в системі електронних закупівель головними розпорядниками бюджетних коштів Шосткинського району у І кварталі 2018 року.

РОБОТА В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ГОЛОВНИМИ РОЗПОРЯДНИКАМИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПІД КОНТРОЛЕМ

5 лютого 2018 року відбулося засідання районної робочої групи з моніторингу електронних закупівель, під час якого заслуховувалася інформація щодо здійснення державних закупівель, товарів робіт та послуг в системі електронних закупівель головними розпорядниками бюджетних коштів Шосткинського району у 2017 році.

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З МОНІТОРИНГУ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

15 вересня 2017 року в Шосткинській районній державній адміністрації пройшло засідання районної робочої групи з моніторингу електронних закупівель. У ході засідання було заслухано інформацію за результатами моніторингу електронних закупівель у Шосткинському районі за 8 місяців. Протягом зазначеного періоду розпорядниками бюджетних коштів було здійснено електронних закупівель на суму 9313,4 тис. грн.