Міськрайонна газета

НАДАНО РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ Е-ДЕКЛАРАЦІЙ У 2018 РОЦІ

В Шосткинській районній державній адміністрації відбувся семінар на тему електронного декларування-2018 для керівників структурних підрозділів установи. Катерина Сподах, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції учасникам семінару надала професійні рекомендації щодо уникнення чи розв'язання проблем, які виникають під час подання електронних декларацій на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Наголошено е-декларація заповнюється та подається особисто суб’єктом декларування на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції через власний персональний електронний кабінет суб’єкта декларування у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення електронної форми.

Роз’яснення зокрема стосувались: обсягів декларування, правил заповнення електронних декларацій за розділами, повідомлень про зміни у майновому стані суб'єктів декларування. На завершення присутніх попереджено про відповідальність за неподання, несвоєчасне подання декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також за зазначення в них недостовірних відомостей.