Міськрайонна газета

Звернення громадян

Оновлено 30.12.2021

 

Головний спеціаліст з питань контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації
41100, м.Шостка, вул. Свободи,54 
Кабінет № 7, 1-й поверх
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ; Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

телефон: (05449) 7-24-83, (063) 121-71-76

 

   

 

У зв’язку з дотриманням режиму карантину прийом громадян тимчасово призупинено!

 

 

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», пункту 19 протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19» та протоколу № 2 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 скасовується до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян. Для запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні оголошено карантин з 12 березня 2020 року. На період карантину просимо уникати, за можливості, особистого відвідування органів державної влади.

На час скасування прийомів громадян на вході у приміщення Шосткинської районної державної адміністрації розміщена скринька «Для звернень громадян».

Ви можете направити лист до Шосткинської районної державної адміністрації за поштовою адресою: вул. Свободи, 54, м. Шостка, 41100, залишити звернення у телефонному режимі за тел. 0631217176, 0544972483 (у робочий час) або направити лист на офіційну електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або shst.zvern@sm.gov.ua (цілодобово). 

Крім того, можна звернутись до операторів Сумського обласного контактного центру, які оперативно приймуть Вашу заяву у телефонному режимі щодо проблеми, яка у Вас виникла, і невідкладно надішлють Ваше звернення органам влади відповідно до їхньої компетенції. Телефон контактного центру: 0800-301-501 – безкоштовно для всіх жителів Сумської області. ДУ «Сумський обласний контактний центр» функціонує з Пн по Пт з 8-00 до 18-00. Електронна адреса:   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Також для Вас працюють урядові «гарячі лінії»:

Урядова “гаряча лінія” за телефоном 1545 працює цілодобово. Дзвінки з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

«Гаряча лінія” консультування та забезпечення зворотного зв’язку для осіб з інвалідністю 1539 працює цілодобово. Дзвінки з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

 

Звернення громадян приймаються керівництвом Шосткинської районної державної адміністрації:

1) на телефони «гарячої лінії»0631217176, 0544972483 у робочі дні:

понеділок з 09.00 до 17.00,
вівторок з 08.00 до 17.00,
середа з 08.00 до 17.00,
четвер з 08.00 до 17.00,
п’ятниця з 08.00 до 15.45,
(перерва: 12.00 – 13.00).

 

2) на електронну пошту:   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  або shst.zvern@sm.gov.ua (цілодобово);

 

3) поштою (письмове звернення) на адресу:  41100 Сумська область, м. Шостка, вул.Свободи, б.54

 У зверненні має бути зазначено: 

 • прізвище, ім'я, по батькові,
 • місце проживання громадянина,
 • викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
 • Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати ( див. Зразок заяви)

  

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

На офіційному веб-сайті Верховного Суду України у розділі «До уваги суб’єктів владних повноважень!» (http://bit.ly/366R81I) розміщено постанову від 31 жовтня 2019 року у справі № 813/1960/18 (http://bit.ly/30xrd1N), яка містить обов’язкові для застосування висновки щодо поширення дії Закону України «Про звернення громадян» на звернення громадських організацій та їх керівників.

 

 

 

 

 

 

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

Всебічний розгляд звернень громадян, задоволення їх законних прав та інтересів є одним із пріоритетних напрямків в роботі Шосткинської районної державної адміністрації.

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення, а також оперативного вирішення проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів влади, 9 грудня у Шосткинській районній державній адміністрації відбулося чергове засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян під керівництвом голови комісії – Віктора ГУБЕНКА.

ГОЛОВА ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕЛА ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

06 липня, голова Шосткинської районної державної адміністрації Оксана ТАРАСЮК провела прийом громадян з особистих питань за місцем їх роботи та проживання у Шалигинській територіальній громаді.

Прийом проходив у приміщенні сільської ради. Громадяни переймалися питаннями постачання балонного газу населенню, ремонту ділянки дороги між м.Глухів та селищем та питаннями соціального характеру. Так мешканка с. Шалигине звернулася з проханням надати роз’яснення щодо можливості отримання матеріальної допомоги на лікування.

Еще статьи...

 1. ПИТАННЯ РОБОТИ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН ПЕРЕБУВАЄ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ
 2. ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
 3. ОЧІЛЬНИЦЯ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ ПРОВЕЛА ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В СЕРЕДИНО-БУДСЬКІЙ ГРОМАДІ
 4. ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
 5. ГОЛОВА ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇЇ ПРОВЕДЕ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКОЇ ТА ШАЛИГІНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 6. ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ УРЯДОВА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» 15-47
 7. 790 ДОВІДОК СОЦІАЛЬНО-ПРАВОВОГО ХАРАКТЕРУ ВИДАНО АРХІВНИМ ВІДДІЛОМ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ В ПОТОЧНОМУ РОЦІ
 8. НАЙБІЛЬША КІЛЬКІСТЬ ЗВЕРНЕНЬ, ЩО НАДІЙШЛА ДО ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ У МИНУЛОМУ РОЦІ, СТОСУВАЛАСЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
 9. ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!
 10. КІЛЬКІСТЬ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН В СІЧНІ ЦЬОГО РОКУ СКОРОТИЛАСЬ