Міськрайонна газета

ВІКТОР ДОЛИНЯК: «СТАН ВИКОНАВСЬКОЇ ДИСЦИПЛІНИ – БАРОМЕТР РОБОТИ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ»

На апаратній нараді при голові Шосткинської районної державної адміністрації розглянуто інформацію завідувача сектору контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації Ірини Скрипки про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами та дорученнями органів влади вищого рівня, розпорядженнями та дорученнями голови Шосткинської районної державної адміністрації та заходи щодо її посилення.

За січень-червень 2014 року до Шосткинської райдержадміністрації надійшло 1198 документів, а також: 1 розпорядження Президента України, 22 документи центральних органів влади, 80 розпоряджень і 5 доручень голови Сумської обласної державної адміністрації, 22 рішення обласної ради. З них 536 документів, які містять завдання та встановлені терміни реагування. За відповідний період 2013 року до адміністрації надійшло 1375 документів, 723 з яких мали встановлений термін реагування.

За звітний період до Сумської обласної державної адміністрації було направлено 959 інформацій, з них – 159 на виконання розпоряджень та доручень голови Сумської обласної державної адміністрації. За відповідний період 2013 року було направлено 864 інформації, 158 з яких -  на виконання розпоряджень та доручень голови Сумської ОДА.

За 6 місяців 2014 року головою Шосткинської районної державної адміністрації видано 327 розпорядження, в тому числі 281 розпорядження з основної діяльності, та 3 доручення (39 розпоряджень з кадрових питань, 14 – заохочення, 13 – стягнення, 37 – надання щорічних відпусток, 1 – відпустка по догляду за дитиною, 4 – з адміністративно-господарських питань).В названу кількість входять 29 розпоряджень, виданих головою Шосткинської райдержадміністрації на виконання  розпорядчих документів голови Сумської обласної державної адміністрації, які передбачали таке завдання. За відповідний період минулого року головою Шосткинської райдержадміністрації було видано 227 розпоряджень та 5 доручень.

За звітний період проведено 24 апаратних наради при голові райдержадміністрації, на яких заслухано 33 актуальних питання про хід виконання законів України, про стан виконання розпоряджень та доручень органів влади вищого рівня та власних (у 2013 році було 19) та 29 звітів керівників управлінь і відділів та голів селищної і сільських рад про виконання завдань, визначених розпорядчими документами органів влади усіх рівнів (у 2013 році – 10). У ході обговорення конкретизовані завдання по виконанню раніше прийнятих розпорядчих документів, дано ряд протокольних доручень.

У червні 2014 року була проведена перевірка стану виконавської дисципліни у службі у справах дітей Шосткинської районної державної адміністрації та у виконавчому комітеті Ковтунівської сільської ради. За результатами перевірки роботу служби та виконкому визнано такою, що потребує подальшого вдосконалення.