Міськрайонна газета

ГОСПОДАРСТВА РАЙОНУ ГОТУЮТЬСЯ ДО ВЕСНЯНИХ ПОЛЬОВИХ РОБІТ У 2016 РОЦІ

Аграрії Шосткинського району здійснюють підготовку до проведення комплексу весняно-польових робіт. Вживаються заходи щодо накопичення паливно-мастильних матеріалів, мінеральних добрив, насіння, засобів захисту рослин та фінансових ресурсів на посівну. Проводиться підготовка техніки, яка буде приймати участь у весняних польових роботах.

Для забезпечення одержання прогнозованого врожаю підприємствам на весняно-польові роботи необхідно 4560 тонн мінеральних добрив, вже придбано 3740 тонн – 82,0 % до потреби. Робота по закупівлі добрив продовжується.

Для успішного проведення комплексу весняно - польових робіт необхідно 742 тонн насіння ярих зернових культур (без кукурудзи). Фактично є в наявності 743 тонни, що становить 100 % до потреби, перевірено 639 тонн – 86,1 %, все насіння кондиційне.

Забезпеченість засобами захисту рослин на весняно-польові роботи складає 87,2 %. Протруйниками підприємства забезпечені на 100%. На сьогоднішній день робота по придбанню засобів захисту рослин продовжується.

Загальна потреба у паливо-мастильних матеріалах на проведення сільськогосподарських робіт навесні складає 369 тонн: дизпалива - 288 тонн, бензину 81 тонна. Фактична забезпеченість паливом складає 80,8%. По мірі потреби виконання весняних польових робіт буде проводитись поставка палива.

Сподіваємося, що при сприятливих погодних умовах, за доброї організації праці сільгосптоваровиробників комплекс весняних польових робіт на Шосткинщині буде проведено якісно, своєчасно та в стислі агротехнічні терміни.