Міськрайонна газета

ПЛАНИ НА МАЙБУТНЮ ЗИМІВЛЮ

Для забезпечення вихідного поголів’я худоби кормами на зимовий період 2016-2017 років сільськогосподарськими підприємствами району під посіви кормових культур відведено 1850 гектарів, що на 370 гектарів більше, ніж у минулому році, в тому числі 460 гектарів кукурудзи на силос та 370 гектарів однорічних та багаторічних трав на сінаж.

Очікується довести річну забезпеченість кормами до 43,8 центнерів кормових одиниць, що на 0,7 центнерів кормових одиниць більше, ніж торік.

З настанням літньо-табірного періоду в господарствах незабаром розпочнеться підготовка приміщень до зимівлі в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

Для зимово-стійлового періоду в районі буде використовуватись 23 приміщення, з них - 20 для утримання ВРХ, в тому числі 10 корівників, 1 - для утримання свиней та 2 вівчарники.  Наявність такої кількості головомісць дасть можливість розмістити все вихідне поголів’я, яке ми будемо мати на початок зимівлі.

Очікується, що в 2016 році керівники сільськогосподарських підприємств та фахівці галузі тваринництва проаналізують свої можливості та прикладуть максимум зусиль по збільшенню продуктивності тварин та птиці, валового виробництва продукції, збереженні маточного поголів’я, та що майбутня зимівля пройде ще краще, ніж у минулому році.