Міськрайонна газета

СТВОРЕНО ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

На базі управління агропромислового розвитку Шосткинської райдержадміністрації створено інформаційно-консультаційний пункт в галузі охорони праці до складу якого входять:

  • Єрема О.Д. - головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Сумській області.
  • Ситий М.П. - головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Сумській області
  • Семіволос Ю.С. - заступник начальника відділення – страховий експерт охорони праці виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків в м. Шостка
  • Романенко С.Б. - головний спеціаліст відділу з організації виробництва, інженерно-технічного забезпечення та охорони праці управління агропромислового розвитку Шосткинської районної державної адміністрації.

Контактним телефоном інформаційно-консультативного пункту Шосткинської райдержадміністрації визначено телефон начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Воронець Л.М. тел. 4-03-43.