Міськрайонна газета

ІНВЕСТИЦІЇ В РОЗВИТОК АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ РАЙОНУ

На сьогоднішній день сільське господарство є найбільш привабливою сферою з точки зору залучення інвестицій. За січень-травень 2016 року в розвиток аграрної галузі району залучено 87,14  млн. грн. власних коштів, в тому числі: 79,26 млн. грн. в галузь рослинництва та 7,88 млн. грн в галузь тваринництва.

В тому числі для оновлення машино-тракторного парку з початку року сільгосппідприємствами району придбано обладнання та техніку вітчизняного та іноземного виробництва на суму 45,1 млн. грн. Для галузі тваринництва придбано обладнання на суму 0,47 млн. грн. Для своєчасного проведення зернозбиральної кампаніями аграрними формуваннями району вже придбано 2 високопродуктивних комбайни іноземного виробництва, та до початку збирання ранніх  зернових культур планується придбати ще 2 комбайна.

Завдяки входженню нових інвестицій в районі вдалося досягти збільшення виробництва валової продукції, максимального використання площ ріллі та поліпшення інвестиційної привабливості агропромислового комплексу.