Міськрайонна газета

В ПСП «ОНІКС» ПЕРЕВІРИЛИ СТАН ЗИМІВЛІ ХУДОБИ

Відбувся виїзд робочої комісії з перевірки ходу зимівлі худоби в ПСП «Онікс». В ході перевірки комісія оглянула територію молочно-товарної ферми та  зустрілася з спеціалістами господарства.

У ПСП «Онікс» достатня кормова база для проведення успішної зимівлі: в наявності є запас сіна - 250 тонн, 820 тонн силосу, придбано 25 тонн патоки та 23 тонни макухи для збалансування раціону годівлі худоби.

Господарство завершило реконструкцію молочного блоку, відремонтовано побутові кімнати тваринників, придбано бойлер для нагріву води та пральну машину. В тваринницькому приміщенні заплановано заміну системи освітлення, придбано обладнання на загальну суму 190 тис грн.

Господарство повністю забезпечене кадрами. Техніка та обладнання для проведення технологічних процесів в тваринництві відремонтована. Для проведення перевірки якості молока господарство придбало сучасну лабораторію «Master Classic».

В ПСП «Оникс» працює пункт штучного осіменіння худоби, господарство співпрацює з ТОВ «Генус Україна» для придбання продукції.

Господарством заплановано реконструкцію тваринницького приміщення з установкою сучасного обладнання для утримання телиць та нетелів, що дасть змогу збільшити  поголів’я корів та виробництво молока.

ПСП «Онікс» за 2016 рік збільшило валове виробництво молока на

299,6 тонни в порівнянні з минулим роком, середньодобові прирости худоби на відгодівлі збільшились на 350 г в порівнянні з минулорічною зимівлею.