Міськрайонна газета

АГРАРІЇ ШОСТКИНЩИНИ АКТИВНО ГОТУЮТЬСЯ ДО ВЕСНЯНО - ПОЛЬОВИХ РОБІТ

Аграрні формування району активно готуються до весняно - польових робіт у 2017 році.

Розроблено робочий план проведення комплексу весняно - польових робіт в господарствах району, згідно якого для проведення комплексу весняно - польових робіт планується використати 4519 гривень на гектар ріллі, що на 1073 гривні більше рівня минулого року.

У 2017 році під зерновими культурами прогнозується зайняти 24898 га., що на 356 га більше показника минулого року. Озимі зернові вже висіяні на площі 8948 га., з них жита - 2851 га., пшениця та тритікале - 6097 га., крім того посіяно озимого ріпаку-1068 га та озимих на зелений корм- 66 га. На даний час сільськогосподарські підприємства готові розпочати роботи з підживлення озимих культур та багаторічних трав.

Аграрними формуваннями району планується придбати для проведення комплексу весняно-літніх робіт 63 тонни засобів захисту рослин на загальну суму 37,8 млн грн. Потребу в мінеральних добривах для підживлення озимих та посіву ярих культур забезпечено на 54%. До потреби засипано 67,3 % насіння ярих культур.

На сьогоднішній день сільськогосподарські підприємства району  активно ведуть роботи з ремонту техніки, яка буде використовуватись під час проведення польових робіт.

Накопичення матеріально технічних ресурсів продовжується.