Міськрайонна газета

ХІД ЗИМІВЛІ В ФГ «ОЗОН»

В ФГ «Озон» повністю завершено проект з реконструкції тваринницького приміщення з введенням в дію робота-дояра MLONE, який на даний час вже має три пости одночасного доїння.

У 2018 році в господарстві заплановано реконструкцію тваринницького приміщення з заміною обслуговуючих комунікацій та будівництвом вигульного майданчика для корів.

На зимівлю 2017-2018 років господарство повністю забезпечило галузь тваринництва кормами. Вього заготовлено 40,5 центнерів кормових одиниць, в тому числі 240 тонн сіна, 1500 тонн сінажу і силосу та 165 тонн концентрованих кормів.

На даний час в господарстві утримується 288 голів ВРХ, в тому числі 93 голови корів. Валове виробництво молока склало 682 тонни, що на 175 тонн більше показника минулого року, продуктивність корів збільшилась на 388 кг і складає 5458 кг на корову, що є найбільшим показником в районі.

Велику увагу господарство приділяє заготівлі якісних кормів по новітнім сучасним технологіям, для цього придбано силосний прес BUDISSA BAGGER, який використовується для закладки у полімерні рукава різних видів кормів, синажу, силосу та вологого зерна.