Міськрайонна газета

ДО ВІДОМА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 07 лютого 2018 р. №107 (далі-Порядок), Адміністратор Єдиного державного реєстру тварин (далі –Адміністратор Реєстру тварин) обов’язаний за запитом органу місцевого самоврядування, у триденний строк надати інформацію про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в  установленому порядку поголів’я молодняка великої рогатої худоби фізичних осіб – власників тварин.

Для дотримання вимог Порядку, органам місцевого самоврядування, з метою вчасного надання інформації з Єдиного державного реєстру тварин необхідно  надсилати запити за адресою обласного відокремленого структурного підрозділу:

Сумська філія ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», 40022, м. Суми, вул. Привокзальна, 25, кім. 308, (0542) 775-110,  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

При формуванні зведеного запиту органу місцевого самоврядування обов’язково вказати інформацію про населений пункт (пункти), район, область. Окремо по кожному власнику тварини, вказати:

1. ПІБ фізичної особи-власника тварин;

2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті);

3. Адресу місцезнаходження господарства.