Міськрайонна газета

УКРАЇНА МОЖЕ СЛУГУВАТИ ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН ПРИКЛАДОМ ТОГО, ЯК ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ РІВНІСТЬ ЧОЛОВІКІВ ТА ЖІНОК У СЕКТОРІ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ, - ІВАННА КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ

Впровадження пілотного проекту з інтегрування гендерної складової в навчальні програми закладів вищої освіти сектору безпеки і оборони, яке відбувається у межах Національного плану дій з імплементації Резолюції РБ ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”, вже принесло відчутні результати. До цієї ініціативи приєдналися десять профільних навчальних закладів, що складає майже третину всіх вишів сектору безпеки і оборони України. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе під час міжнародної конференції “Врахування гендерних питань у навчальних програмах закладів вищої освіти сектору безпеки і оборони України”.

ЧЛЕНСТВО В НАТО ДОЗВОЛИТЬ ЗБЛЬШИТИ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ РОЗВИТКУ – ПРЕЗИДЕНТ

Президент Петро Порошенко під час презентації проекту будівництва Сирецько-Печерської лінії Київського метрополітену від станції «Сирець» до житлового масиву Виноградар запевнив у своїй підтримці інфраструктурних проектів, зокрема будівництва нових станцій метрополітену.