Міськрайонна газета

САМОРЕАЛІЗАЦІЯ ТА САМООРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДЯН – ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ

З метою виконання в районі завдання Президента України В.Ф.Януковича щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики голова Шосткинської районної державної адміністрації Анатолій Молошний провів зустріч з представниками ради сільгосптоваровиробників району. Предметом обміну думками став аналіз розвитку сільських територій за 10 місяців 2013 року та перспективи  на 2014 рік.

Анатолій Молошний високо оцінив внесок членів цієї громадської організації у поступальний рух економіки району, у реалізацію інфраструктурних проектів на селі за рахунок позабюджетних коштів, зусилля сільгосптоваровиробників у створенні нових робочих місць. Учасники зустрічі поділилися своїми планами на наступний рік, своїм баченням перспектив зростання сільгоспвиробництва в районі, співпраці громадськості з владою.

Напередодні професійного свята голова райдержадміністрації привітав керівників підприємств агропромислового комплексу з Днем працівників сільського господарства, побажав всім представникам хліборобської професії щедрих врожаїв, сімейного затишку, щастя, благополуччя та доброго здоров’я.