Міськрайонна газета

ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ-ІНФЕКЦІЙ

11 вересня 2018 року об 10-00 відбулося планове засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції на чолі з першим заступником голови ШРДА Ігорем Волинцем.

Головний лікар Шосткинського міськрайонного протитуберкульозного диспансеру Валерій Чурсін та головний лікар Шосткинського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію Валентина Пустовіт наголосили на важливості постійного контролю рівня захворюваності на туберкульоз в районі та запропонували ряд ефективних заходів для боротьби з цією недугою. У свою чергу лікар-епідеміолог Олександр Марков надав данні в динаміці за останні п’ять років, які підтверджують той факт, що кількість хворих з кожним роком стає більшою.

Голова районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції, Ігор Волинець рекомендував всім відповідальним підрозділам, а саме соціальним службам, керівникам органів місцевого самоврядування всіляко сприяти розв'язання питань, які стосуються здоров’я населення та реагувати на них невідкладно.