Міськрайонна газета

У ШОСТКИНСЬКОМУ ГОСПІТАЛЬНОМУ ОКРУЗІ СФОРМОВАНО ГОСПІТАЛЬНУ РАДУ

19 березня з метою об'єктивної оцінки готовності закладів до роботи у складі Шосткинського госпітального округу, представники районів, ОТГ, делеговані для роботи у складі Госпітальної ради рішеннями відповідних місцевих рад ознайомились з матеріально-технічною базою, кадровим забезпеченням, передовим досвідом фахівців та основними досягненнями УКВ «Шосткинської стоматологічної поліклініки» та КНП «Шосткинської дитячої лікарні».

Після чого відбулося засідання, участь в котрому взяли голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, голова Шосткинської міської ради Микола Нога, фахівці медичних закладів Шосткинського госпітального округу. Затверджено склад Госпітальної ради Шосткинського госпітального округу у кількості 12 чоловік, з них: 4 - від м. Шостка, 2 – від Шосткинського району, 2 – від Ямпільської громади, 2 – від Середино-Будської громади, 1 – від Дружбинської ОТГ та 1 - від Зноб-Новгородської ОТГ. Наразі не обрані члени ради від Ямпільського району та Дружбинської ОТГ, однак згідно з вимогами чинного законодавства Госпітальна рада вже вважається сформованою.  

Представники Шосткинського району внесли пропозицію, щодо затвердження головою ради Олега Штогрина, головного лікаря КНП «Шосткинської ЦРЛ». Члени ради кандидатуру цього фахівця підтримали одноголосно.

Олег Штогрин подякував за довіру делегатам та відзначив, що Шосткинська центральна районна лікарня є однією з кращих в області. Посадовець висловив сподівання, що округ, стане одним з кращих в країні та запевнив жодну лікарню у процесі реформування не закриють. Натомість попереду реорганізація і перепрофілювання закладів, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу в межах госпітального округу, підняття рівня доступності до медичних послуг громадян, розв'язання проблем госпіталізації та «доїзду» до медустанов пацієнтів, налагодження процесу отримання направлень та ін..

Для того аби представництво районів у керівному складі ради відбувалось на паритетних засадах затверджено кандидатуру Ірини Заплаткіної, голови Середино-Будської районної державної адміністрації, на посаду заступника голови Госпітальної ради. Після делегування членів від Ямпільського району, з-поміж цих представників, буде обрано кандидатуру на посаду секретаря Госпітальної ради.

Що стосується графіку роботи - ухвалено: збиратись члени ради повинні будуть не рідше одного разу на квартал. Також до 1 квітня, створена робоча група з питань розроблення Плану розвитку Госпітальної ради Шосткинського госпітального округу, має надати пропозиції до перспективного Плану розвитку Госпітальної ради Шосткинського округу. Поряд з цим рекомендовано іншим районам і ОТГ підготувати свої презентації та розглянути їх на засіданні робочої групи з питань розроблення плану розвитку Шосткинського госпітального округу.