Міськрайонна газета

Відділ з організації надання адміністративних послуг апарату Шосткинської районної державної адміністрації

Адреса: 41100, Сумська область, м. Шостка, вул.Свободи,54, каб. 12, 13. 

Розпорядок роботи: 

понеділок - четвер- з 8.00 до 17.15
п'ятниця - з 8.00 до 16.00
вихідні: субота, неділя і святкові дні

Начальник-адміністратор відділу з організації надання адміністративних послуг апарату Шосткинської районної державної адміністрації:Царенко Людмила Миколаївна

Адміністратор відділу з організації надання адміністративних послуг апарату Шосткинської районної державної адміністрації:Нерода Андрій Володимирович

Адміністратор відділу з організації надання адміністративних послуг апарату Шосткинської районної державної адміністрації: Сторожук Марина Анатоліївна

Свої побажання і пропозиції щодо організації роботи Центру та підвищення якості надання послуг просимо Вас надсилати на електрону адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , та за телефонами 4-06-35

 

 

 

Надання адміністративних послуг засобами УДППЗ «Укрпошта»

З 1 серпня 2013 року громадяни можуть скористатися послугами Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та  Державної реєстраційної служби України, звернувшись до найближчого відділення УДППЗ «Укрпошта».

Це стало можливим завдяки реалізації програми «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», чому передувало підписання Меморандумів про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг між Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації, Державною реєстраційною службою України та Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» та затвердження Регламентів взаємодії між Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації, Державною реєстраційною службою України та Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» щодо забезпечення спрощеного доступу до адміністративних послуг.

Таким чином, зараз у відділеннях УДППЗ «Укрпошта» громадяни можуть отримати необхідну інформацію про послуги Управління соціального захисту населення та Укрдержреєстру, оформити необхідний пакет документів, надіслати його до відповідних організацій.

Заповнюючи заяву, громадянин зазначає, яким чином він хоче отримати відповідь: кур’єрською доставкою, поштою або безпосередньо в реєстраційній службі.

 

 

СКОРОЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДО МІНІМУМУ ЗВОДЯТЬСЯ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗЛОВЖИВАНЬ

Як повідомляє адміністратор відділу з організації надання адміністративних послуг Марина Сторожук з 30 червня  2015 року Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з питань електронного урядування України запустили електронну послугу “Замовлення витягу з Державного земельного кадастру”.

ЩОДО НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ

Шановні користувачі інформації!

У зв’язку із надходженням до Державної реєстраційної служби України чисельних інформаційних запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі – Єдиний державний реєстр) повідомляємо.

ВИДАЧА ДОВІДКИ З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ

УВАГА ! Всі документи подаються державною (українською) мовою.

В ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРАЦЮЄ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

На виконання Закону України від 06.09.2012 № 5203-VI «Про адміністративні послуги» та з метою створення зручних і сприятливих умов для отримання адміністративних послуг громадянам, суб’єктам господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади з 20 грудня 2013 року відкрито Центр надання адміністративних послуг Шосткинської районної державної адміністрації, за адресою м. Шостка, вул. Карла Маркса, 54.