Міськрайонна газета

СКОРОЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДО МІНІМУМУ ЗВОДЯТЬСЯ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗЛОВЖИВАНЬ

Як повідомляє адміністратор відділу з організації надання адміністративних послуг Марина Сторожук з 30 червня  2015 року Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з питань електронного урядування України запустили електронну послугу “Замовлення витягу з Державного земельного кадастру”. Завдяки запровадженому принципу екстериторіальності громадяни отримують принципово новий рівень сервісу.

Дотепер замовлення витягу відбувалося лише за місцем безпосереднього  розташування ділянки, що призводило до втрат часу та створювало корупційні ризики, оскільки етап подачі заяви та видачі результатів знаходився під контролем одного кадастрового реєстратора. Можливість замовлення послуги онлайн скорочує процедуру оформлення до декількох хвилин,а рознесення функції реєстрації заяви та її обробки зводить до мінімуму можливість зловживань.

Замовлення витягу здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру. Простий та лаконічний інтерфейс робить послугу доступною навіть для невпевнених користувачів ПК. У систему інтегрована функція онлайн оплати послуги через сервіс моментальних платежів Ligpay Приватбанку. Банківська комісія при цьому не стягується. Підтвердження про сформовану заявку та повідомлення про готовність документу користувач отримує на свою електронну адресу.