Міськрайонна газета

В ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДЗНАЧЕНО КРАЩИХ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Наталія Фролова привітала в колективах кращих працівників із професійним святом.

Немає інших галузей які були б так тісно пов’язані із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цих сферах.

Наталія Фролова  вручила  кращим працівникам житлово-комунального господарства  та сфери побутового обслуговування населення  району подяки голови Шосткинської районної  державної адміністрації та квіти. Побажала працівникам  міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі. Нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.