Міськрайонна газета

КУПУЙ УКРАЇНСЬКЕ - ПІДТРИМУЙ СВОЇХ

З метою підтримки вітчизняних та місцевих товаровиробників на території України проходить акція «Купуй українське – підтримуй своїх». 

Пересічний споживач не завжди звертає увагу не тільки на область, у якій був вироблений той чи інший товар, а і на країну- виробника. Нагадуємо, що штрих-код товарів, які вироблені в Україні,  починається цифрами 482. Підтримуючи українського товаровиробника  ви сприятимете створенню робочих місць для себе і своїх співвітчизників, податки та збори залишаються в Україні. Зростаючий попит на продукцію вітчизняних та місцевих товаровиробників дозволить не тільки не закрити  бізнес, а і забезпечить його розвиток.

Шосткинською районною державною адміністрацією за ініціативи Сумської обласної державної адміністрації, по торговельним закладам  Шосткинського району запроваджені куточки «Зроблено на Сумщині», в яких кожен відвідувач може ознайомитись з товарами, що виробляються підприємствами Сумської області.

Шановні споживачі! Купуючи українське ,  ми тим самим стимулюємо місцевого товаровиробника,  який у свою чергу, зможе нарощувати виробництво, збільшувати кількість робочих місць, платити податки, та розвивати  економіку як Шосткиншини,  так і Сумщини.

Придбавши вироби місцевого товаровиробника,  ви фінансово підтримуєте розвиток як кожного підприємства-товаровиробника, так і країни в цілому. 

Власникам  торгових закладів ще раз нагадуємо про потребу постійно  оновлювати куточки «Зроблено на Сумщині», а також проводити роз’яснювальну роботу з покупцями щодо якості українських товарів, які представлені в асортименті на полицях ваших магазинів.