Міськрайонна газета

Умови участі у Програмі з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (безкоштовне стажування в Німеччині)

До уваги представників великого, малого і середнього бізнесу, комунальних, державних установ і організацій Шосткинського району!

     Доводимо до Вашого відома, що в Україні реалізується Програма з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 року № 1358.

     В рамках Програми Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ  4 – 6 червня 2013 року планують проведення відбору претендентів на стажування у Німеччині в ІІ півріччі поточного року та на 2014 рік.

     Конкурсний відбір буде проводитись німецькою стороною на базі Харківського Німецького Центру за адресою: м. Харків, вул. 23-го Серпня, 40. Контактний тел./факс: (057) 345-22-95. Детальна інформація щодо умов участі у Програмі відповідно до додатку (додаток: на 3 арк.).

     У зв’язку з цим, бажаючих прийняти участь у Програмі (безкоштовному стажуванні в Німеччині) просимо у термін до 30 травня 2013 року звернутися в управління економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації за адресою: м. Шостка, вул. Карла Маркса, 54  (кабінет 26). Контактний тел.: 4-62-85.


Докладніше