Міськрайонна газета

ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ПРЕЗЕНТУВАВ У КИЄВІ ПОЗИТИВНИЙ ДОСВІД СУМЩИНИ

     У квітні 2013 р. в Києві відбулося третє засідання Громадської ради при Державній службі з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, в якому взяв участь координатор Сумської регіональної експертної групи, директор Сумського обласного фонду підтримки підприємництва Владислав Котляр.

      Головною темою засідання було схвалення Концепції щодо надання правових механізмів представникам бізнесу з питань формування та реалізації державної політики у сфері розвитку підприємництва. Концепція стосувалася відбудови справді дієвого механізму регуляції відносин органів влади та бізнес-об’єднань. Існуюча система має певні недоліки, які заважають розвитку підприємницького середовища і не дає можливості реалізовувати той потенціал, який має бізнес в розбудові економіки України.

     Головними темами, які були презентовані директором фонду керівництву Громадської ради при державній службі з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва стали застосування позитивного досвіду інших областей України в створенні та розвитку Сумського обласного бізнес-інкубатору, питання аналізу та систематизації досвіду Сумщини щодо підтримки місцевого товаровиробника та реалізації політики імпортозаміщення та розвитку експортного потенціалу. Ключовими питаннями стали проблемні питання щодо видачі ПАТ "Сумиобленерго", ПАТ "Сумигаз" технічних умов підключення до електричних і газових мереж та застосування тарифів при наданні послуг суб’єктам підприємницької діяльності.

     «Ми досягли дуже важливих домовленостей щодо інтеграції програми підтримки місцевого товаровиробника «Зроблено на Сумщині» в загальноукраїнську політику підтримки вітчизняного виробника та розвитку експорту. Це дозволить активно співпрацювати як з іншими областями, які мають вже досвід в цьому руслі, так і впливати на державному рівні на рішення виконавчої влади щодо цього важливого для України питання» - зазначив директор Фонду Владислав Котляр.