Міськрайонна газета

В ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОЙШОВ СЕМІНАР-НАРАДА «ПІДТРИМКА МІСЦЕВИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ «ЗРОБЛЕНО НА СУМЩИНІ»

     6 червня 2013 року відбувся районний семінар-нарада з товаровиробниками та представниками малого та середнього бізнесу Шосткинського району.

    У роботі семінару взяли участь начальник відділу торгівлі та підприємництва управління економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації Хряпченко В.О., завідувач сектору управління  ветеринарної медицини в Шосткинському районі Рибалко О.В., в.о. завідувача Шосткинського міськрайвідділу Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України в Сумській області» Хоміцевич І.Д. та санітарний фельдшер відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Шосткинського міськрайвідділу Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України в Сумській області» Сабаш Л.М.

   Як повідомила В.О. Хряпченко, яка вела нараду, Шосткинською райдержадміністрацією ця робота проводиться на виконання заходів Програми Президента України В.Ф. Януковича «Україна для людей», Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», Стратегії розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина – 2015», Обласної цільової Програми підтримки місцевих товаровиробників «Зроблено на Сумщині» на 2013 – 2015 роки.

    Метою семінару-наради було визначення основних заходів для створення сприятливих умов для розвитку діяльності місцевих товаровиробників: інвестиційно-інноваційної діяльності; забезпечення продовольчої безпеки району; збільшення обсягів виробництва товарів, продукції, послуг та підвищення її конкурентоспроможності на споживчому ринку; покращення іміджу товарів місцевих виробників та розширення  впровадження маркування продукції відмітним знаком «Зроблено на Сумщині»; координація спільних дій органів місцевого самоврядування, контролюючих та наглядових служб району, підприємств та суб’єктів господарювання району.

    Семінар-нарада пройшла у дружній, діловій атмосфері, учасники семінару приймали активну участь в обговоренні першочергових питань та підтримали запропоновані заходи щодо підтримки місцевих товаровиробників «Зроблено на Сумщині» на 2013 – 2015 роки.