Міськрайонна газета

ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ (ТОВАРІВ, РОБІТ, ПОСЛУГ) – «100 КРАЩИХ ТОВАРІВ СУМЩИНИ»

На виконання Указу Президента України від 23.02.2001р. №113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2001р. №1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості», Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.08.2002р. №447-р та за сприянням Сумської обласної державної адміністрації, у 2013 році, у десяте поспіль, проводяться Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» та обласний конкурс «100 кращих товарів Сумщини» (далі Конкурси).

В рамках Конкурсів у 2013 році визначається краща продукція (товари, роботи, послуги) за наступними номінаціями:

- продукція;

- роботи та послуги.

Номінація продукція поділяється на групи:

- продовольчі товари;

- промислові товари для населення;

- товари виробничо-технічного призначення;

- вироби народних художніх промислів.

Організація та методичне забезпечення регіонального етапу конкурсу покладено на Державне підприємство «Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Повний пакет документів учасника Конкурсу можна отримати в ДП «Сумистандартметрологія» (к. 703, 707) або на сайті - http:/www.gcsms.com.ua ДП «Сумистандартметрологія» за адресою: м.Суми, вул.Харківська, 101, (тел.: (0542) 33-44-62, 33-35-97, факс:33-33-78).

Підприємства – переможці регіонального етапу Конкурсу будуть висунуті на участь у загальнонаціональному етапі Конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг)- «100 кращих товарів України» у 2013 році.

Запрошуємо Вас прийняти участь у регіональному конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів Сумщини».

Розраховуємо на Вашу зацікавленість і готовність щодо участі підприємства в Конкурсах. Вважаємо, що це стане додатковим стимулом до підвищення якості та конкурентоспроможності Вашої продукції, впровадження сучасної системи управління якістю, буде сприяти розширенню інформованості потенційних споживачів, населення, зацікавлених організацій щодо продукції, що виготовляється підприємством, підвищенню попиту на неї.

ДП «Сумистандартметрологія» надасть Вашому підприємству (організації) всебічну організаційно-методичну та інформаційну допомогу в підготовці документів для участі в Конкурсах.