Міськрайонна газета

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАРАДА З СУБ’ЄКТАМИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

    18 червня 2013 року о 13.00у великому залі засідань Шосткинської районної державної адміністрації, комунальною установою «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради, за участю голови Шосткинської районної державної адміністрації було проведено семінар-нараду про проведення Комунальною установою «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради конкурсу з визначення суб’єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки та донесення детальної інформації щодо умов конкурсу до суб’єктів малого та середнього підприємництва, які здійснюють господарську діяльність на території Шосткинського району.

     Котляр В.С., директор Комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради, доповів присутнім про умови, порядок та процедуру проведення комунальною установою «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради конкурсу інвестиційних проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва, для надання їм фінансової підтримки. Повідомив, що конкурс проводиться Інвестиційною радою Фонду, яка організовує роботу, пов’язану з проведенням конкурсу, і формує пропозиції Наглядовій раді Фонду щодо надання фінансової підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва. Фонд приймає документи протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення у друкованих засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу. Заявки на участь у конкурсі, одержані Фондом після закінчення терміну подання, на розглядаються.

    Капаціна Т.В., юрисконсульт Комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради, доповіла про порядок подання заявок на участь у конкурсі та про порядок проведення конкурсу з визначення суб’єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки.

      Котляр М.В., економіст Комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради розповіла про структуру бізнес-плану інвестиційного проекту та рекомендації до його розробки.

     Підприємці району заінтересовані в участі у конкурсі, відділ торгівлі та підприємництва управління економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації буде всіляко сприяти та надавати методичну та консультаційну допомогу суб’єктам господарювання щодо участі в Конкурсі.