Міськрайонна газета

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАРАДА З ТОВАРОВИРОБНИКАМИ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ

     3 липня 2013 року о 10.00  у малому залі засідань Шосткинської районної державної адміністрації було проведено семінар-нараду стосовно участі підприємств району в регіональному конкурсі якості продукції «100 кращих товарів Сумщини», з метою  донесення детальної інформації щодо умов Конкурсу до товаровиробників,  які здійснюють господарську діяльність на території Шосткинського району.

     Хряпченко В.О., начальник   відділу   торгівлі  та  підприємництва управління економічного розвитку і торгівлі Шосткинської  районної  державної  адміністрації доповіла присутнім про основні умови участі в Конкурсі,  порядок подання заявки та перелік  матеріалів для участі у Конкурсі,  а також  про  порядок  оформлення документів, які подають учасники  Конкурсу.

     Підприємці  району  виявили  зацікавленість  участю у конкурсі. Зокрема ТОВ «Контакт плюс», ПП «Праід»  та  ДП «Шосткинський агролісгосп»  подали заявки на участь у Конкурсі.

     Відділ торгівлі та підприємництва управління економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації буде всіляко сприяти та надавати методичну та консультаційну допомогу суб’єктам господарювання щодо участі в регіональному  конкурсі якості продукції «100 кращих товарів Сумщини» .