Міськрайонна газета

В ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО КОНКУРС «КРАЩИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ 2013 РОКУ»

Під головуванням голови Шосткинської районної державної адміністрації Анатолія Молошного, на виконання завдань Президента України В.Ф.Януковича, щодо створення сприятливих умов для розвитку малого і снреднього бізнесу, Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Шосткинському районі на 2013 – 2014 роки та розпорядження голови Шосткинської районної державної адміністрації від 01.08.2013 №257-ОД у Шосткинському районі проведено конкурс «Кращий підприємець 2013 року».

Конкурсним комітетом Шосткинської районної державної адміністрації з питання проведення  та визначення переможців конкурсу «Кращий підприємець 2013 року»  визначені переможці районного етапу, які своїми здобутками визначили рівень і пріоритети конкурсу.

Нагородження переможців відбудеться 28 серпня 2013 року під час засідання колегії Шосткинської районної державної адміністрації.

Списки переможців районного конкурсу «Кращий підприємець 2013» будуть направлені до Сумської обласної державної адміністрації для участі в обласному етапі конкурсу «Кращий підприємець 2013».